Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań – Warsaw Industry Week

W dniach 6-8 listopada 2018 r. w hali PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań - Warsaw Industry Week.

Firma Dopak, która należy do Krajowego Klastra Lotniczego w Rzeszowie zrzeszającego wiele firm przemysłu lotniczego oraz ośrodków naukowo-badawczych weźmie w nich udział po raz pierwszy.

W ramach targów spółka Dopak zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania automatyzacji i robotyki dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych na przykładzie miniatury nowego robota LRX EasyControl 50. Jest to robot liniowy skonstruowany przez producenta firmę KraussMaffei specjalne z myślą o prostych zadaniach Pick & Place. Model ten umożliwia na szybki odbiór produkowanych detali przyczyniając się do wzrostu wydajności i optymalizacji produkcji przy minimalnych czasach cyklu. Specjalnie opracowany sterownik EasyControl umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy i uruchomienie w krótkim czasie.

Firma KraussMaffei oferuje także rozwiązania dla Przemysłu 4.0. Korzyścią wynikającą z przystąpienia do rewolucji Przemysł 4.0, jest wyposażanie poszczególnych maszyn, linii produkcyjnych, a wreszcie całych fabryk w nowoczesne technologie, w szerokim zakresie wspierające człowieka, pozwalające mu korzystniej zarządzać parkiem maszynowym, materiałami produkcyjnymi i terminami realizacji zamówień. Model zarządzania podmiotami przemysłowymi oparty o Przemysł 4.0 pozwala uzyskać walor w postaci przewidywalności działania i planowania, co ma kluczowe znaczenie dla potencjalnych klientów, którzy mogą być pewni, że zamówiony u dostawcy produkt będzie wytworzony i dostarczony na czas.